akuvavra.cz > sortiment > startovací zdroje

Startovací zdroje STARTBOOSTER

STARTBOOSTER je zárukou Vaší mobility!

Je skvělým pomocníkem i v těch nejtěžších situacích v klimaticky extrémním terénu bez možnosti připojení na elektrickou síť. Za těchto situací dokáže nastartovat zamrzlé a dlouhostojící automobily, sněžná vozidla, sněžné skůtry, atd. . Je nepostradatelný na parkovištích, v dílnách, ve vozových parcích, atd. . Snadno se ovládá a přenáší. Skutečně stačí jen chytit a jít!

STARTBOOSTER je zárukou Vaší mobility!

Startovací kufřík - START BOOSTER

Jedná se o výrobek švýcarské firmy Lemania Energy, kterou naše společnost zastupuje na tuzemském trhu. Výrobek vyniká vysokou kvalitou zpracování, pěkným vzhledem a výbornými užitnými vlastnostmi. Přístroj je vybaven speciálním akumulátorem, který umožňuje výkonné pomocné startování osobních a dodávkových vozidel, motocyklů a speciálních vozidel jako jsou sněžná vozidla, vodní čluny atp. a to bez připojení pomocí kabelu na elektrickou síť. Připojení přístroje k autobaterii vozidla je zajištěno robustními kleštěmi s velkou silou stisku, aby přenos energie byl co nejúčinnější. Obsluhu může provést jedna osoba – připojí kleště ke svorkám autobaterie vozidla, poté startuje klíčkem zapalování, jakmile motor naskočí, přístroj od svorek autobaterie odpojí. Přitom přístroj může ležet v prostoru motoru v jakékoliv poloze, ale mimo dosah pohyblivých částí motoru. Celý přístroj je dokonale kryt plastem. Startování je možné i v případě, že autobaterie ve vozidle je úplně vybitá. Aplikací je umožněno bezpečné startování bez napěťových špiček. Akumulátor přístroje nemá tzv. paměťový efekt, takže přístroj lze kdykoliv dobít na plnou kapacitu bez jakéhokoliv poškození. K tomu slouží síťový adaptér LESA-5 k nabití z el.sítě 230V/50Hz. Na přístroji je LED světelná indikace stavu nabití / vybití akumulátoru.

Přístroj je výborným pomocníkem v dílenské praxi, kde jej ocení zejména autoelektrikáři. Umožňuje zálohovat palubní přístroje např. při výměně autobaterie a zabránit tak ztrátě dat, kódů atp.. Propojení přes cigaretový autokonektor na palubní desce v tomto případě zajišťuje kabel LESA-1, který je také součástí dodávky. Přístroj dobře zálohuje mobil. spotřebiče v terénu, např. montážní lampy /9W-12V zálohuje 23 hodin/, ledničky, TV, telefony, PC, atd.

V případě, že se rozhodnete zakoupit tento výrobek, budete mile překvapen, kolik energie a možností Vám nabízí - viz. Podrobný návod k použití. Samozřejmostí je náš záruční a pozáruční servis.

START BOOSTER LE-PRO professional

START BOOSTER LE-PRO professional

 • Napětí -12 V
 • Špičkový proud - 1650 Ams
 • Startovací proud - 650 A
 • Hmotnost - 9,5 kg
START TRUCK BOOSTER professional

START BOOSTER LE-TRUCK professional

 • Napětí - 12 V / 24 V
 • Špičkový proud - 3200 / 1650 Ams
 • Startovací proud - 1200 / 650 A
 • Hmotnost - 18 kg

Aktuálně

Každému, kdo si zakoupí v našem e-shopu baterii Optima, dostane mimořádnou akční slevu ve výši -20% na nákup startboosterů LE-Pro a LE-Truck. Tato nabídka platí do 31.03.2007.

Ceny

 • STARTBOOSTER v našem e-shopu

 • LE-Pro -     cena 7.555,-       po slevě 20%      6.362,-
 • LE-Truck -  cena 18.923,-     po slevě 20%      15.935,-

ceny jsou uvedeny bez DPH 19%.

Novinka pro majitele starších startovacích kufříků!

 • Provádíme výměnu staré použité baterie za nový originál náhradní akumulátor - Made in U.S.A. !


[ zpět ]