akuvavra.cz > o společnosti > podporujeme

Podporujeme

ME auto CROSS 2008
Akce

Mistrovství Evropy v autokrosu

VARTA na stupních vítězů! 

Energii pro vítěze dodává Akuservis Vávra, tradiční sponzor autokrosového klání ve Štikovské rokli v Nové Pace. Věříme, že energie z našich akumulátorů dovedou Václava Fejfara opět k mistrovským titulům!!!

 


Baterie OPTIMA – spolehlivá energie pro šampióny!!!

A to je Václav Fejfar!

Po zisku a následné obhajobě titulu Mistra Evropy a čtyřech titulech Mistra ČR v divizi 3A (motory do 1600 ccm) a 4. místě v Mistrovství Evropy a titulu mistra ČR v „královské“ divizi (motory do 4000 ccm) se v sezóně 2008 Václav Fejfar zúčastní celého seriálu Mistrovství Evropy a Mistrovství ČR v divizi 1 s úplně novým speciálem ŠKODA Fabia!

Václav Fejfar se tak stává nejenom prvním pilotem, který ve své kariéře nastupoval ve všech třech divizích, ale zároveň jako úplně první uvede ŠKODU Fabii na autokrosové tratě. V tomto voze jsou namontovány baterie značek OPTIMA a VARTA.

Věříme, že energie z našich akumulátorů dovedou Václava Fejfara opět k mistrovským titulům!!!

František a Johanka Slunéčkovi

... mistr české republiky v Trucktrialu vypráví: „Trucktrialu se věnuji již od roku 2000, kdy jsem poprvé startoval s legendární # V3S. Byla to moje první trucktrialová jezdecká zkušenost. V letech 2001-2002 jsem závodil ve skupině P1, na prvním prototypu vlastní výroby. Tento vůz po úpravách nových majitelů dodnes jezdí ve skupině P2 (velkých) prototypů.

Sezóny 2003 a 2004 jsem absolvoval ve svém druhém prototypu, tentokrát ve skupině P1, menších prototypů. Ve "Svařáku" je motor o obsahu 11 litrů, nápravy opět z IFA W50. V této kategorii jsem získal titul mistra republiky. V roce 2007, se svou manželkou v roli navigátora, jsme obhájili 1.místo ve skupině sériových vozů S2. V letošním roce 2008 se bude konat 7 závodů po celé ČR.

Novinkou jsou 3 závody Světového poháru TT, kterého se budou účastnit i zahraniční posádky. První ze závodů WTT se již konal v Mohelnických lomech.

Drsný terén, drsný provoz – to spolehlivě zvládnou pouze baterie OPTIMA!!!
Držíme palce na cestě za dalším titulem!!!

Ivana Kuželová,

narozená v březnu 1993 v Dolní Branné. V 11-ti letech absolvovala svůj 1. autokrosový závod v rámci seriálu Mistrovství republiky třídy Junior Buggy.

Zapojuje se do závodů Euraca Cupu a mezi jezdce soutěžící v tzv. Zóně Střední Evropy /ZSE/. Svou odvážnou a bojovnou jízdou velmi rychle postupuje z 21. na 11. místo celkového pořadí MMČR. Dostává se tím do povědomí fanoušků i v zahraničí - především v Maďarsku, Itálii, Rakousku a na Slovensku. Závodí pro tým Auto - klub AČR Krakonoš Dolní Branná.

Přejeme mnoho sportovních úspěchů!!!


Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/edit/modules/gallery2/lib/gallery2.class.php on line 27

[ zpět ]