akuvavra.cz > motocykly

Motobaterie - baterie do motocyklů

MOTOBATERIE - baterie do motocyklůBaterie VARTA pro motocykly s vynikajícím výkonem. Pro větší radost a požitek z jízdy na vašem motocyklu. A s bezpečným pocitem, který vám může poskytnout pouze výkonná baterie VARTA. Motocyklové baterie VARTA můžete použít také pro sněžné skútry, vodní skútry, plážová vozítka nebo sekačky na trávníky.

MOTOCYKLOVÉ BATERIE VARTA

Jedná-li se o LF, gelovou či standartní baterii, VARTA vždy přináší kvalitu a výkon. Nezáleží na tom jaký styl jízdy preferujete, zda Off-road, pohodovou jízdu krajinou či ostrou jízdu zatáčkami, jedná se vždy o nadšení z jízdy. Jedině VARTA Vám může nabídnout pocit svobody a bezpečí při Vaší jízdě na motocyklu.VARTA přináší větší startovací sílu, nekompromisní technologii a velmi dlouhou životnost. Nízký stupeň samovybíjení zabraňuje hlubokému vybití baterie při dlouhodobém odstavení Vašeho stroje.Významným faktorem je informace srovnávající Evropské a Asijské modely baterií. Jejich startovací výkon ve vztahu k Evropským normám EN a krátká přiřazovací listina na obalu baterie jsou standartní hodnoty , které můžete očekávat.

Nové typy přinášejí více možností

Nové motocyklové baterie VARTA přinášejí více zábavy do Vašeho života. Stačí pouze nakopnout Váš stroj a užít si ten skvělý start do nové sezóny. VARTA nenabízí pouze skvělé pokrytí trhu. Novinkou je také nové balení, modernější a luxusnější design. Všechny důležité informace, které potřebujete vědět, naleznete na obalu. Nové balení je opatřeno úchyty, které usnadňují manipulaci s bateriemi. Široká nabídka LF baterií, které jsou odolné proti náklonům, otřesům a vylití elektrolytu, umožňují pokrýt širší segment trhu. Díky tomu si může přednosti baterií VARTA (delší životnost, vyšší bezpečnost) a maximální startovací výkon užít více motocyklistů.

Přednosti baterií VARTA LF

 • Odolnost při náklonu, otřesuvzdornost.
  Díky vázanému elektrolytu jsou baterie LF vhodné pro
  náročné Off-road podmínky.
 • Nízké samovybíjení a dlouhá životnost.
 • Vysoký startovací výkon.
  Díky elektrickým hodnotám převyšujícím normy EN/DIN.
 • Bezúdržbová.

Výhody motocyklových baterií VARTA

 • Dlouhá životnost.
  Dokonce i v náročných podmínkách.
 • Vysoký startovací výkon.
  Díky elektrickým hodnotám převyšujícím normy EN/DIN.
 • Extrémně silná.
  Speciálně upravená konstrukce.

Výhody gelových baterií VARTA

 • Spolehlivost a ochrana proti hlubokému vybití
  Optimální pro sezónní využití a dlouhodobé skladování.
 • Vysoký výkon za každé situace
  Díky elektrickým hodnotám nad EN/DIN.
 • Ochrana při náklonu, otřesuvzdornost
  Díky vázanému elektrolytu.
 • Absolutně bezúdržbová
  Uzavřený systém s minimální spotřebou vody.

Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/edit/modules/gallery2/lib/gallery2.class.php on line 27