akuvavra.cz > osobní vozy > ultra dynamic

VARTA ULTRA dynamic

Delší životnost díky AGM technologii
ULTRA dynamic – VÝKON V NOVÝCH ROZMĚRECH

VARTA ULTRA dynamicElektronické regulace místo mechanické kontroly bezpečnosti vozu zajišťují pohodlí, radost z jízdy a spolehlivost moderních vozů. Vzhledem ke stupni vybavení vozů spotřeba energie vzrůstá. Potřeba energie do 4.500 Watt je dnes spíše raritou. Pro potřebu vyšší kapacity má VARTA perfektní řešení: Nový ULTRA dynamic.

Větší síla výkonu pro extrémní potřebu energie

Nový ULTRA dynamic s technologií AGM splňuje nejvyšší požadavky na zdroj elektrické energie ve všech možných podmínkách a současně zajišťuje odpovídající startovací sílu. Proto je jeho vysoká energetická schopnost a odolnost proti cyklům rozhodující. Dokonce v případě, kdy v důsledku nedostatečného dobíjení baterie (krátké cesty, vysoká spotřeba energie v městském provozu, přeprava v zácpách) zajišťuje nový ULTRA dynamic trvalé zásobování elektrických systémů vozidla. V současné době je ULTRA dynamic nejsilnější možnou kombinací startovacího akumulátoru a vysoko kapacitního a mobilního zdroje elektrické energie pro napájení náročné palubní sítě.

Vyspělá technologie v každé oblasti

Absorbční skleněné mikrovlákno a elektrolyt, který je v tomto mikrovláknu napuštěn zajišťují lepší využití objemu článku a aktivní plochy desek pro zajištění vyšší startovací síly ve studeném počasí a extrémní odolnost proti vibracím, a rovněž i možnost instalace akumulátoru v každé poloze. Uzavřený systém je vybaven speciálním ventilem ( VRLA ), který zajišťuje v případě potřeby možnost odchodu plynů z akumulátoru.

Kvalita prověřěná předními výrobci automobilů

Absolutně bezúdržbová ULTRA dynamic splňuje všechny požadavky a specifikace týkající se vybavení náročných automobilových elektrických částí vozidla v prvovýrobě, ať již jde o BMW 7, AUDI A8, Mercedes Benz s-class, VOLKSWAGEN phaeton, Rolls Royce, Porsche Cayenne nebo VOLKSWAGEN Touareg. ULTRA dynamic je rovněž velmi doporučován jako vybavení vozidel střední třídy nebo taxi, které mají vyšší elektrické výbavy, kde je vysoká spotřeba elektrické energie a současně požadavek na delší životnost autobaterie.

Výhody jasné na první pohled

CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY VÝROBKU VÝHODA
AGM technologie Žádné vypadávání aktivní hmoty v důsledku vázání elektrolytu
Extrémní cyklická odolnost Větší výdej energie
Vyšší startovací výkon Vyšší plocha elektrod, není nutno doplňovat elektrolyt
Delší životnost Zpomalení stárnutí baterie díky AGM technologii
Bezpečnost - Stabilita Možnost instalace v jakékoli pozici, nemožnost úniku elektrolytu zabezpečují v případě dopravní nehody ochranu životního prostředí
Absolutně bezúdržbová Nulová spotřeba vody, rekombinace výparů, 15 měsíční skladovatelnost

Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/edit/modules/gallery2/lib/gallery2.class.php on line 27

[ zpět ]