akuvavra.cz > nákladní vozy > promotive

VARTA PROmotive

Absolutně bezúdržbový provoz, to se počítá:
nový akumulátor VARTA PROmotive SHD

VARTA PROmotivePro všechna užitková vozidla s vysokou spotřebou elektrické energie ke spolehlivému startování nabízí dnes VARTA ješte lepší akumulátory pro všechny oblasti využití: V dubnu bude na trh uveden nový akumulátor VARTA PROmotive SHD s pokrokovou technologií na bázi kalcia a stříbra.

Zvláště městské autobusy, autobusy na cestovních linkách nebo nákladní automobily se zvedacími plošinami pro místní dopravu jsou při trvalém provozu odkázány na dlouhodobě vysoce výkonné akumulátory. Akumulátory VARTA PROmotive SHD jsou zcela bezúdržbové: To znamená spolehlivost v každé situaci. A to se z dlouhodobého hlediska počítá, protože poněkud vyšší cena je více než vyrovnána tím, že odpadají náklady na údržbu - během dvouleté životnosti více než petkrát.

Akumulátory VARTA PROmotive SHD jsou navíc díky své propracované konstrukci mimorádně úsporné, pokud jde o spotřebu vody, a vyznacují se velmi nízkým samovolným vybíjením. Vysokou pevnost ješte dále zvyšují desky extrémně odolné proti vibracím s vložkou ze skelné vaty.

U modelu VARTA PRO motive a VARTA PROmotive SHD je zaručena maximální bezpečnost díky labyrintovému víku s centrálním odvodem plynu a ochranou proti zpětnému zapálení. Systém VARTA-PowerCheck s ergonomickými úchyty a skladovatelností až 15 měsícu přinášejí nový standard pohodlí z hlediska manipulace i obsluhy.


Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/edit/modules/gallery2/lib/gallery2.class.php on line 27

[ zpět ]