akuvavra.cz > aktuality

01.11.2007

Listopadová akce

Každý zákazník, který v naší prodejně v Nádražní ulici zakoupí (platba v hotovosti) jakékoliv zboží v celkové hodnotě 1.000,-Kč včetně DPH a výše obdrží jednorázově ihned na místě od pracovníků prodejny malý dárek - láhev Kumburáku alias Brouczech - vynikajícího novopackého světlého ležáku, obsah alk.5%.

Pokud ale zákazník zakoupí (platba v hotovosti) jakékoliv zboží v celkové hodnotě 6.000,-Kč včetně DPH a výše obdrží jednorázově ihned na místě dárkové balení s 6-ti lahvemi vynikajícího Kumburáku alias Brouczech-a!!!

Tímto akce nekončí. Prvních 10 zákazníků, kteří za sledované období (1.11.2007 - 30.11.2007) překročí ve svých nákupech v naší prodejně částku 20.000,- Kč včetně DPH 19%, obdrží od nás další dárek - tričko s emblémem novopackého pivovaru.

A aby toho nebylo málo, hned další desítka zákazníků (v pořadí 11. - 20.) od nás obdrží kšiltovku taktéž s emblémem novopackého pivovaru.

A aby toho ještě nebylo málo, ten nejúspěšnější zákazník z každé té skupiny tričkařů a kšiltovkářů obdrží firemní tričko AKUservisu s potiskem z limitované série vyrobené k příležitosti letošních oslav 105-tého výročí založení firmy AKUservis Vávra, spol. s r.o.

  • Pořadatel akce si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu této akce jednostranně a bez jakékoliv náhrady tuto akci zrušit anebo změnit či doplnit její pravidla. Účast v akci ani výdej prémií není možné vymáhat právní cestou. O jakékoliv otázce, spojené s akcí, rozhoduje s konečnou platností pořadatel.

 


Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/edit/modules/gallery2/lib/gallery2.class.php on line 27

[ zpět ]